новини та події

Анатолій Шкрібляк: “Залучили понад 100 мільйонів європейських кредитів”

18.06.2021

Budhouse Group відкрила в Харкові торговий центр нового покоління – ТРЦ Nikolsky. Девелопер має намір інвестувати ще 300 млн євро у нові проєкти

Наприкінці травня девелоперська компанія Budhouse Group відкрила в Харкові один із наймасштабніших торговельних центрів України – ТРЦ Nikolsky. Усього в торговому центрі нового покоління розташовано близько 150 магазинів, ресторани, кінотеатр, боулінг, спортивний клуб. Загальна сума інвестицій в проєкт склала 110 млн євро, з яких 53,6 млн євро – кредит польського державного банку BGK

“Наша компанія реалізувала ряд вдалих проєктів із залученням іноземного банківського кредитування. Наприклад, раніше ми, спільно з нашими партнерами Multi (Нідерланди), залучили 52,1 млн євро синдикованого кредиту від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і австрійського Unicreditbank для Forum Lviv”, – розповідає Анатолій Шкрібляк, засновник і акціонер компанії Budhouse Group.

60bfbab511051 | 1

Найближчим часом девелопер має намір також інвестувати 300 млн євро на нові проєкти: торгові центри в Одесі, Запоріжжі та Києві.

“Ми багато років успішно працюємо з міжнародними фінансовими партнерами і залучаємо кредитне фінансування. Завдяки бездоганній репутації Budhouse Group, з нами готові працювати іноземні банки. Для нас же вкрай важливий європейський етикет з банківськими установами”, – каже Анатолій Шкрібляк.

Зараз девелоперська компанія активно закінчує будівництво житлового комплексу преміумкласу Linden Luxury Residences. Введення в експлуатацію заплановано на 2021 рік. Крім того, вже цього року Budhouse Group має намір приступити до будівництва торгово-розважального центру Yessa в Одесі. Також компанія побудує ТРЦ Khortitsa Mall у Запоріжжі. Вартість проєкту складе понад 80 млн євро. Термін реалізації цього проєкту – 2,5 року

“Після відкриття ТРЦ у Запоріжжі ми приступимо до будівництва торгового центру на пр. Перемоги в Києві. Сума інвестицій складе близько 220 млн євро. Цей проєкт ми також маємо намір реалізувати з міжнародними фінансовими партнерами”, – уточнив Анатолій Шкрібляк.

60bfbac72f576 | 2

Budhouse Group – це одна із найбільших девелоперських компаній України, яка управляє чотирма торговими центрами – ТРЦ Fabrika (Херсон), ТРЦ Lubava (Черкаси) і ТРЦ Forum (Львів), ТРЦ Nikolsky (Харків), а також готелем Khortitsa Palace (Запоріжжя).

анатолий-шкрибляк-ТРЦ-Nikolsky
Анатолій Шкрібляк – Nikolsky

Анатолій Шкрібляк

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити