новини та події

Новий магазин SOVA в ТРЦ Nikolsky: запрошуємо на святкове відкриття!

03.06.2021

SOVA відкриває четверту локацію у Харкові

3 червня ювелірний бренд SOVA святкує відкриття нової локації в ТРЦ Nikolsky за адресою вулиця Пушкінська, 2а. Острів буде розташовано на першому поверсі в центральній галереї зліва від головного входу до торгового центру.

З нагоди відкриття магазину

Перші п’ять покупців отримають сертифікати номіналом 1000 грн, а для всіх інших відвідувачів з 3 по 10 червня включно діятимуть знижки до -50%.

“Перший магазин SOVA у Харкові був відкритий в 2014 році. За цей час бренд завоював любов і довіру жителів міста. На сьогодні у Харкові працює три локації ювелірного бренду SOVA. ТРЦ Nikolsky — один з торгових центрів міста, який динамічно розвивається, саме тому нова локація бренду у цьому торговому центрі надасть нам можливість бути ще ближчими до наших клієнтів і отримати нову аудиторію”, — говорить Анна Коваль, директорка з маркетингу та продажів SOVA.

Всього в Україні працює 35 локацій ювелірного бренду SOVA у 16 областях: у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Миколаєві, Ужгороді, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Херсоні, Луцьку, Полтаві, Чернігові та Вінниці.

Sova Nikolsky

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити