Persona Grata

робочі години
з 10:00 до 22:00

Всі погодяться, що організація відпочинку - занадто відповідальний процес, щоб довірити його випадковим людям. Ми можемо з упевненістю заявити, що Persona Grata -цілком клієнто-орієнтована компанія. Наше завдання - допомогти Вам відкрити для себе свої улюблені напрямки, скласти свою карту бажань мандрівника.

Вже протягом 13 років ми робимо все можливе, щоб процес вибору туру став захоплюючим початком подорожі. Ми створюємо історію для наших клієнтів, як намистини нанизуючи найяскравіші поїздки на намисто часу - романтичні побачення-сюрпризи, пропозиції руки і серця, весільні подорожі, перші поїздки з дітками, табори і мовні курси, середню та вищу освіту. Наші клієнти стають добрими друзями, і ось вже їхні діти довіряють нам свої власні мрії про нові країни.

Ми ростемо і розвиваємося.
Наші дизайнери подорожей самі багато подорожують, інспектують і вивчають направлення, щоб опрацювати кожен тур до дрібниць. Тому, Ви можете бути впевнені в своєму виборі. По крихтах збираємо інформацію про унікальні і неповторні куточи Землі. Готелі, вілли, яхти, пляжі, ресторани, найнеймовірніші ідеї для розкішного, ексклюзивного відпочинку - ми ретельно вибираємо для Вас краще.

повернутися