новини та події

ТРЦ Nikolsky отримав нагороду престижної європейської премії CEEQA

20.06.2023

ТРЦ Nikolsky отримав нагороду престижної європейської премії у сфері нерухомості Central & Eastern European Real Estate Quality Awards (CEEQA)


Харківський ТРЦ девелоперської компанії Budhouse Group відзначили у номінації “За стійкість”.


Урочиста церемонія нагородження пройшла 14 червня, у Варшаві, на гала-концерті CEEQA Gala 2023 після фінального раунду суддівства, який завершився напередодні.

Цього року у список номінантів CEEQA потрапив ще один проєкт Budhouse Group – житловий комплекс у Києві Linden Luxury Residences.


Для Nikolsky це не перша перемога на міжнародних профільних конкурсах. Наприклад, восени минулого року ТРЦ посів 3 місце у номінації “Grand Opening” на міжнародній премії SOLAL Marketing Awards.

Відкриття ТРЦ Nikolsky відбулось у червні минулого року, коли росіяни були у 5-10 км від міста. Це було не просте рішення, але ми вірили та віримо в нашу перемогу. Відбудова комплексу Nikolsky після влучання російської ракети, стала не просто відкриттям торгового центру. Для харків’ян це був дуже важливий символ незламності міста, поступового повернення до нормального життя, віри у майбутнє, у перемогу, – додав Максим Гаврюшин, операційний директор Budhouse Group.

Nikolsky-kharkiv-ceeqa-budhouse-group

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити