новини та події

Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України

22.05.2023

21 травня харківському ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки. А 19 травня до Дня народження у торговому центрі був встановлений Рекорд України з приготування “Найбільшої паляниці зі смаком полуниці”. Її діаметр склав 4 м 60 см.

Посмакувати паляницю могли всі відвідувачі комплексу, які тричі повторювали фразу: «Паляниця з полуницею» і не збивалися при цьому.

До речі, це не перший рекорд України, який зафіксований у ТРЦ Nikolsky. У 2018 році харківський комплекс встановив Національний рекорд України – «Найбільша конструкція у вигляді купола на будівлі».

«Одним з найважливіших аспектів відродження Харкова є повернення людей, які були вимушені покинути свої домівки під час війни. Багато з них сьогодні повертаються до рідного міста. Ми помічаємо це по збільшенню відвідувачів нашого ТРЦ, – говорить Анатолій Шкрібляк, президент девелоперської компанії Budhouse Group. – Незважаючи на складні умови, ми продовжуємо працювати та надавати робочі місця, сприяти економічному зростанню Харкова. Створюємо нові можливості для працевлаштування та забезпечуємо фінансову стабільність. Крім того, реалізуємо благодійні проєкти, надаючи допомогу тим, хто постраждав від війни. Робимо все, щоб життя продовжувалося і намагаємося дарувати харківʼянам хоча би трохи радості».

До дня народження ТРЦ Nikolsky, Ігор Терехов, мер Харкова, також вручив колективу торгового центру “Подяку міського голови за вагомий внесок у розвиток міста та сумлінну працю під час воєнного стану”.

Ігор Терехов на сцені ТРЦ Nikolsky

Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України-4

Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України-5

Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України-6

Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України-1

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити