новини та події

Анатолій Шкрібляк: Гіганти міжнародного ритейлу поступово повертаються у Харків

24.04.2023

20 квітня у харківському ТРЦ Nikolsky відновив роботу магазин німецького бренду New Yorker. Ця подія викликала великий ажіотаж серед харків’ян.

Вже з самого ранку біля магазину вишикувалась велика черга.

Працівникам New Yorker довелося обмежувати кількість людей, які одночасно могли перебувати в магазині. Місцеві паблики рясніють новинами з фотографіями та відео, де натовпи людей біжать до New Yorker.

анатолій-шкрібляк-giganty-mizhnarodnogo-rytejlu-postupovo-povertayutsya-u-harkiv-2

Магазин New Yorker відкрився у Харкові після більш ніж річної перерви. У березні 2022 року російська ракета влучила у покрівлю ТРЦ Nikolsky. На щастя, ніхто з працівників не постраждав, оскільки на момент влучання ракети усі знаходилися у підземному паркінгу. У червні 2022 року керівництво Nikolsky почало частково відновлювати роботу ТРЦ, відкривши найбільш безпечний мінус перший поверх. У вересні відкрили перший та другий поверхи комплексу, у жовтні – третій, а в листопаді – четвертий поверх. Але великі міжнародні гравці не поспішали повертатися до міста.

Першою ластівкою стало відкриття турецького бренду LC Waikikki у грудні 2022 року. І ось нарешті роботу вирішив відновити New Yorker. До речі, це перше відкриття великоі європейськоі роздрібноі мережі у Харкові з початку повномасштабної війни.

“Великі міжнародні гравці почали повертатися у Харків і це дуже добрий знак. Ми зробили все щоб це сталося та пропонуємо досить лояльні умови для старта наших орендарівкоментує Анатолій Шкрібляк, президент девелоперської компанії Budhouse Group. – До речі це вже не перше велике відкриття цього року. У березні відновила роботу мережа SportLife, фітнес центр якої розташований на п’ятому поверсі нашого ТРЦ. І це не останнє велике повернення у Харків для цієї весни. У травні ми очікуємо не менш значні приємні повернення. Нам буде чим здивувати харків’ян.”

анатолій-шкрібляк-giganty-mizhnarodnogo-rytejlu-postupovo-povertayutsya-u-harkiv-3

анатолій-шкрібляк-giganty-mizhnarodnogo-rytejlu-postupovo-povertayutsya-u-harkiv

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити