Музей ТРЦ "Nikolsky"

Гранит науки
08.04.2021

Харків по праву вважається студентською столицею України. Першими навчальними закладами в місті були Імператорський університет (нині Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна), відкритий в 1805 році, і заснований в 1885 році технологічний інститут (нині Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).

В даний час в Харкові готують фахівців 69 вузів різних форм власності та рівнів акредитації, серед яких 17 університетів і 9 академій.

Багато з них, такі як ХАІ (авіаційний), ХПІ (політехнічний), ХАДІ (автодорожній), є освітніми брендами зі світовим ім’ям, їх абревіатури в розшифровці не потребують. Спеціалізації вузів найрізноманітніші: від технічних – до аграрних, від військових – до творчих, від медичних – до економічних. У вузах Харкова навчається понад 160 тисяч студентів, в тому числі близько 12 тисяч – іноземних.

Студентське братство, студентська субкультура вже давно стали не просто невід’ємною частиною Харкова, а його символами і візитною карткою.

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити