Lush

робочі години
10:00-21:00

Легендарні британці LUSH - креативні новатори та абсолютні світові лідери у виробництві свіжої косметики ручної роботи. Розпочавши свій шлях у 1995 році з маленького магазинчика в англійському містечку Пул на узбережжі Ла-Маншу, сьогодні цей бренд присутній в більш ніж 50-ти країнах світу з близько 930 магазинами.

В асортименті компанії близько 500 продуктів. Крім легендарних багатошарових бомб та пен, в LUSH є засоби по догляду за кожним шматочком тіла (є навіть засіб для догляду за сідницями). Причини такої масштабної світової популярності бренду – найвища якість та свіжість. Натхненні британці побудували свою філософію навколо закупівлі найкращих та найякісніших ефірних олій, використанні свіжих овочів та фруктів у час їх найвищої стиглості, соковитості та сповненості вітамінами.

LUSH має яскраву та потужну філософію, яка прагне змінити світ. Бренд проводить багато кампаній по захисту прав тварин, людей та збереженню, відновленню природних ресурсів. Наприклад, 100% прибутку (без НДС) від продажів лосьйону для тіла «Чаріті Пот» перераховується на благодійність локальним організаціям та ініціативним спільнотам. Всі засоби LUSH на 100% вегетаріанські й більш ніж на 85% веганські. Компанія дотримується суворого принципу «не лише не тестувати свої продукти на тваринах, але й не закуповувати інгредієнти у постачальників, які мають відношення до цього бізнесу».

Велика частина продукції, в прямому сенсі цього слова, «оголена» - тобто, без пакування. Там, де не можна уникнути пакування, використовуються баночки з переробленого пластику. Ви теж шанувальники цього легендарного бренду? У нашому ТРЦ Nikolsky за адресою вул. Пушкінська 2-A, -1 поверх - є саме той один з 930 яскравих та ароматних магазинів LUSH в світі

повернутися

Будь в курсі подій, акцій та знижок