новини та події

“Любов Л”: Презентація нової книги Світлани Ісаєнко

22.02.2023

Харків’яни та гості незламного міста!

Ми маємо для вас дуже круту новину.


24 лютого о 16:00

Відбудеться презентація третьої книги «Любов Л» відомої харківʼянки Світлани Ісаєнко!

Книга «Любов Л», про часи, які кожен з нас пам‘ятає до війни і те, що відчув коли вона почалася. Про історії людей, які живуть зараз та серед нас.

Ця книга вельми незвичайна. Історія  захоплює вже з першого речення.

Сюжет книги та більше про автора можна знайти на сайті.


«Любов Л» – це третя книги лікара-психіатра, лікаря-психотерапевта, кандидата медичних наук, доктора філософії та автора онлайн-психотерапевтичних курсів – Світлани Ісаєнко.


Місто-герой Харків – це місто, де зароджувалася українська література.


Зараз ракети нищать будівлі міста, але знищити його культуру, спадщину і дух неможливо. І саме тому презентація книги відбудеться тут, у Харкові, у бомбосховищі, на одній з парковок міста, у ТРЦ Nikolsky.


Учасники презентації – мешканці та гості Харкова, які зараз знаходяться у місті та яким дуже потрібні заходи, які будуть надихати їх, додавати їм сил.


Дві попередні книги авторки “Монстри з якими ми живемо” та «Невигадані історії вигаданих людей» не дали втратити надію та допомогли вижити більш ніж 70 000 людей, які залишилися в Україні під час війни. Адже, коли почалася війна, аудіоформати книг були у вільному доступі для всіх бажаючих, допомагали абстрагуватися від звуків гучних вибухів та опанувати страх.


На презентації також планується присутність військових, яким Світлана Ісаєнко оказувала підтримку.

Під час презентації відбудеться прочитання книги автором, спілкування з читачами, а також акустичний виступ.


Анотація до книги “Любов Л”.

Ця книга вельми незвичайна. Історія  захоплює вже з першого речення. З нею Ви поринете у глибокий неординарний світ людей, де панує любов і ненависть, щирість і підступність, пізнаєте гостре лезо реальності, яку моментами захочеться перетворити на фантом.


У першій частині «Любові Л» бурхливий життєвий шлях головної героїні Марії Федорівни Ромашкіної закружляє Вас у танці з присмаком ігристого Prosecco, у ритмі пристрасті, прийнятті себе, усвідомленні своєї індивідуальності. Життя під гаслом «Ти заслуговуєш на всі блага світу».


Друга частина книги влаштує Вам подорож у часі, на жаль, тривожну й болючу. Змусить вас згадати, що весна 2022 року почалась для України не так, як завжди. Що станеться з Марією, як складеться її подальша доля у жорстокому вирі подій, які принесло із собою страшне й жахливе слово «війна»? Чи не втратять люди своєї Людяності через біди й негаразди? Чи не перетворяться на зрадників та егоїстів? Життя під гаслом «Війна оголює сутність людини».


Вмощуйтесь зручніше, розгортайте книгу і шукайте відповіді на ці та інші питання у захоплюючій та психологічно глибокій історії під назвою «Любов Л»


Про авторку:

Ісаєнко Світлана – лікар-психіатр, лікар-психотерапевт, кандидат медичних наук, доктор філософії, автор онлайн-психотерапевтичних курсів «Лабораторія Щасливих людей» та марафону «Ділер Щастя», автор книг «Невигадані історії Вигаданих Людей», «Монстри з якими ми живемо», «Любов Л», засновник першої в Україні приватної мережі психіатричних клінік ментального здоров’я  «Dr.Isaenko», дві з яких розташовані у місті Харків та одна у місті Київ, керівник благодійної організації «Благодійний фонд доктора Ісаєнко», де  люди отримують необхідну допомогу, щоб мати можливість вижити і протриматися до закінчення військового вторгнення в Україну.


24 лютого о 16:00

Паркінг -3 ТРЦ Nikolsky

Чекаємо вас на захоплюючій зустрічі вже у цю п’ятницю. ♥️

lyubov-l-prezentacziya-novoyi-knygy-svitlany-isayenko-652x422

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити