новини та події

Підписано Договір між ТРЦ NIKOLSKY та мережею магазинів LC WAIKIKI

02.07.2020

Фахівці Budhouse Group підписали договір оренди з представниками мережі LC Waikiki.
Загальна площа нового магазину одягу складе +1629 кв.м, він буде розташований на 3-му поверсі.

“Це вже 3 договір Budhouse Group з LC Waikiki. Магазини даної мережі дуже добре працюють в наших інших проектах і входять до п’ятірки магазинів, з найвищими оборотами в мережі, в Україні. Я впевнений, що новий магазин в ТРЦ Nikolsky також займе своє місце серед найуспішніших українських майданчиків турецького бренду “, – говорить Максим Гаврюшин, операційний директор Budhouse Group.

LC Waikiki – торгова марка одягу та взуття для всієї родини, виступає під егідою кожен заслуговує добре одягатися і беззаперечно виконує поставлене перед собою місію одягати людей відповідно до їхніх власним стилем і можливостям для того, щоб вони відчували себе комфортно. LC Waikiki лідер в секторі одягу, на сьогоднішній день налічує більше 1000 магазинів в 48 країнах світу.

“Очевидно, що ми просто не могли собі дозволити не бути представленими в одному з найбільш очікуваних проектів країни. Упевнений, що магазин займе одну з лідируючих позицій всередині мережі. Наша компанія високо цінує партнерські відносини з Вudhouse Group, і ми дуже задоволені результатами роботи в діючих проектах “, – коментує Олексій Гришко, директор LC Waikiki Україна.

lcwaikiki-nikolsky

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити