Stradivarius

робочі години
Чекаємо на відкриття

Ми звемося Stradivarius. Ви, певно, вже знайомі з нашою колекцією модного одягу та аксесуарами. Історія нашої компанії розпочалась у 1994 році зі скрипкового ключа, який став нашою візитівкою. Ми святкуємо своє неповторне відчуття стилю та запрошуємо дівчат і хлопців з усього світу дізнатись про мелодії, енергію та емоції, що є основою Stradivarius, модного бренда, який рухається під звуки власної неповторної мелодії.

Ми розробляємо тисячі предметів одягу та аксесуарів в Іспанії та розповсюджуємо їх виключно в наших магазинах, що розташовані в понад 60 країнах світу, а також в нашому інтернет-магазині, який працює з 2011 року.

Ми чудово розуміємо, що те, що приносить задоволення нашим клієнтам сьогодні, може змінитись завтра. Саме тому ми невтомно слідкуємо за останніми тенденціями, аби розробити бездоганний стиль на будь-який випадок.

Понад 10 000 працівників із справжньою пристрастю до моди щодня наповнюють локації Stradivarius невпинною діяльністю та перетворюють їх на культові місця моди. Наша пристрасть завжди з нами, де б ми не були, і вона дозволяє нам залучити найталановитіших професіоналів у сфері моди, відомих у всьому світі.

повернутися

Будь в курсі подій, акцій та знижок