новини та події

Анатолій Шкрібляк: “У Харків повернулися відомі польські бренди – Mohito, House і Cropp”

08.05.2023

Гіганти міжнародного ритейлу продовжують повертатись у незламний Харків.

8 травня у ТРЦ Nikolsky відновили свою роботу магазини групи LPP – House та Cropp. Відкриття Mohito заплановано до кінця місяця. З початку війни усі магазини групи LPP були зачинені у місті.

«Відомі міжнародні бренди продовжують повертатися у Харків. Сьогодні ми пропонуємо досить лояльні умови для старта наших орендарів. Адже наше завдання максимально підтримати економіку країни і давати харків’янам робочі місця. Так, 20 квітня у ТРЦ Nikolsky відновив роботу магазин німецького бренду New Yorker. Ця подія викликала великий ажіотаж серед жителів міста. А у березні відкрилася мережа SportLife», – розповідає Анатолій Шкрібляк, президент девелоперської компанії Budhouse Group.

Mohito – адресований жінкам, які люблять тренди і цінують оригінальну міську елегантність, упевнені в собі, знають свої сильні сторони і здатні виразити їх через свій унікальний стиль.

House – поєднує в собі останні тенденції з вуличним стилем. Бренд зосереджений на стилі casual, пропонує сміливі поєднання та виразні аксесуари.

Cropp – це повсякденний одяг, який дозволяє покупцям створювати власний стиль завдяки жіночим і чоловічим колекціям, доповненим широким асортиментом аксесуарів і взуття.

cropp-house-mohito-lpp-kharkiv-nikolsky-anatoliy-shkriblyak-6

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити