новини та події

У ТРЦ Nikolsky відкриється магазин H&M

03.03.2021

Шведський ритейлер H&M відкриє свій перший магазин в Харкові. Це буде вже шостий магазин мережі в Україні, однак перший за межами столиці.

“Ми бачимо високий інтерес до бренду H&M в регіонах і тому раді оголосити про відкриття магазину в ТРЦ Nikolsky в Харкові. Я впевнена, харків’яни гідно оцінять як широкий асортимент товарів, так і сучасну концепцію магазину”, – підкреслила регіональний менеджер H&M в Україні та Східній Європі Домінік Фантачіно

Простір магазину буде відрізнятися від інших магазинів H&M в Україні оновленої інтер’єрної концепцією. Природні матеріали, теплі кольори, м’яке освітлення, а також вдосконалена презентація товарів – все в магазині продумано відповідно до сучасного ДНК бренду. Загальна площа магазина складе 2100 кв.м, торгова зона – 1700 кв.м

“Орендар вже прийняв приміщення і активно веде роботи. За нашими дослідженнями, бренд H&M є найбільш очікуваним в Харкові. Ми щодня отримуємо сотні запитів від харків’ян про те, чи відкриється довгоочікуваний магазин в нашому торговому центрі. Зараз ми з гордістю можемо підтвердити, що перший H&M за межами Києва відкриється в ТРЦ Nikolsky, – говорить Максим Гаврюшин, операційний директор Budhouse Group. – Ми дуже швидко і ефективно відпрацювали з командою H&M по харківському ТРЦ і, сподіваємося, на плідну співпрацю з брендом в наших інших проєктах, як вже діючих, так і нових”.

Новий магазин H&M стане відмінним місцем для шопінгу всією сім’єю. Покупців чекає широкий асортимент жіночого, чоловічого, підліткового та дитячого одягу.

H&M Никольский Харьков

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити