АКЦІЇ ТА РОЗВАГИ

Вітайте Фортуну – і вона буде на вашому боці.

21.10.2021

Фортуна – щастя випадкове, але хто сказав, що ця щаслива мить не може усміхнутися саме вам?

AURUM відкриває більше можливостей отримати приємні подарунки та незабутні емоції!

З 15 жовтня по 11 листопада триватиме акція  «Hello, Fortune»

На вас чекатимуть гарантовані знижки:

на золоті та срібні прикраси –  від 25% до 40%;

на ікони та обереги – 15% -25%.

А також – фіксовані ціни 1449 / 1499 / 1599 /1699 грн. за 1 грам на обрані золоті прикраси без дорогоцінних вставок та акційні ціни на срібні прикраси. Ці вироби ви знайдете за кольоровими стікерами.

Покупець магазину мережі AURUM у момент розрахунку може взяти участь у безпрограшній лотереї – витягнути скретч-карту з гарантованою знижкою. Хто може отримати такий шанс? Кожен покупець, за виключенням тих, хто придбає лише вироби із фіксованими цінами.

А отже, знижки діють на весь асортимент, за виключенням виробів із фіксованими цінами.

Зверніть увагу:

Знижка за дисконтом клієнта поєднується зі знижкою у скретч-карті під час купівлі виробів у роздрібних магазинах мережі. 

Під час придбання виробів за фіксованими цінами, пам’ятайте, що знижки інших акцій, які наразі актуальні у магазинах, зокрема, знижка до Дня народження клієнта, індивідуальні промокоди, отримані у Viber-повідомленні, не діють.

Натомість, індивідуальні промокоди, відправлені клієнтам у Viber-повідомленнях, діють у період акції, але не поєднуються з акційними знижками у скретч-карті. Тому, розраховуючись за покупку, можна використати або знижку акції «Hello Fortune», або промокод з Viber-повідомлення.

За умовами акції, можливо лише один раз на один чек витягти скретч-карту.

Послуги обміну прикрас і розрахунок подарунковим сертифікатом можливі.

Час перевірити свою здатність приваблювати вдачу! Купуйте подарунки для коханих та близьких в магазинах AURUM – і беріть участь у розіграші!

  * Правила та умови Акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції у будь-який момент протягом усього терміну проведення Акції

Вітайте Фортуну Aurum

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити