Музей ТРЦ "Nikolsky"

Вищі навчальні заклади Харкова
17.05.2021

Харків – заслуговує на звання “міста освіти”. Адже тут знаходиться  другий  в рейтингу України університет – Харківський Національний Університет імені В.Н. Каразіна. Тут не треба непотрібних рекомендацій, бо його обирають щороку тисячі студентів як з України, так із-за кордону. Але це не єдиний ВНЗ, яким славетний Харків. Тут розташована і Харківська державна академія дизайну і мистецтв, ХДАДМ –  єдиний вищий навчальний заклад, який якісно готує  професійних дизайнерів промислових виробів, спеціалістів з графічного дизайну і т.д. 

Майбутні юристи, судді, адвокати обирають Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Бо тут їм надають якісну освіту, та після навчання у студентів не виникає проблем з пошуком роботи.

Академія Національної гвардії України відповідає за навчання майбутніх захисників України. ВНЗ спирається на великий досвід викладачів та сучасні методики. Не вся майбутня естрада прямує до Києва, багато хто обирає і Харківський національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського, бо там готують фахівців музичного та театрального мистецтва, проте в самому ВНЗ є понад 23 кафедри.

Харківський авіаційний інститут відповідає за наші майбутні безпечні подорожі. Бо щороку випускниками інституту є пілоти, стюардеси та інші професіонали авіаційної сфери. Ха́рківський націона́льний педагогі́чний університе́т імені Григорія Сковороди є  одним з найстаріших педагогічних вишів України, але і до нині постійно на вустах у людей.

І це далеко не весь перелік. Бо Харків славетний і іншими багатьма ВНЗ, які не поступаються ні Києву, ні Львову.

Будь в курсі подій, акцій та знижок