Золота Королева

робочі години
10:00 - 21:00

Усі маленькі відкриття починаються з мрії! Зроби перший крок і обери ювелірні прикраси від магазину Золота Королева. Прикраси які надихають на щирі емоції, щасливі посмішки і дорогі спогади, приховані у вашому серці.
Ювелірні прикраси від магазину Золота Королева це дивовижний та неповторний дизайн представлений у колекціях як для жінок так і чоловіків.
Небайдужі залишаться і молодята. Обручки у класичному та сучасному виконані здивують своїм різноманіттям.
Ювелірні прикраси з червоного та білого золота прикрашені напівкоштовними і дорогоцінними каменями: діамантами, смарагдами, сапфірами, топазами представленні у колекціях як у класичному виконанні так і з рахуванням актуальних модних тенденцій.
Різноманітність дизайнерських рішень дозволить сформувати ідеальний образ.
Неймовірна ніжність криється у прикрасах з яскравими камінцями та різноманітними фігурками для маленьких модниць, яка стане теплим спогадом про особливі дні.
Сучасний та різноманітний дизайн обручок в білому та червоному золоті представлений у магазині не залишить байдужим навіть найвибагливіших молодят. Кожна пара обручок несе в собі історію. Історію вашого кохання. Родинні коштовності із срібла такі як: столові набори, ложки, чарки та фужери, кавові та чайні сервізи, ікорниці – це початок сімейних традицій для Вас і Вашої Родини.

повернутися

Будь в курсі подій, акцій та знижок