новини та події

У ТРЦ Nikolsky відкриються магазини Nike і Puma

26.01.2021

У  ТРЦ Nikolsky, на 3-му поверсi, відкриються спортивні магазини Nike і Puma. Загальна площа магазину Nike складе 366 кв.м, Puma – 320 кв.м.

 

Nike – американський бренд, один з найпопулярніших виробників спортивного одягу і взуття у всьому світі. У концептуальних магазинах Nike представлений широкий асортимент взуття, одягу і аксесуарів для занять спортом і спортивного стилю. Бренд може сміливо пишатися самим інноваційним і технологічним продуктом, як для професійних спортсменів, так і любителів. Засновники бренду впевнені – кожна людина є спортсменом, якщо у нього є тіло. Саме тому, на сьогоднішній день, продукція Nike є лідером ринку спортивних товарів, більш того, є символом спорту в усьому світі.

Just do it!

 

Місія Puma – бути найшвидшим спортивним брендом у світі. Завдяки нашому нескінченному прагненню розвивати спорт ми Завжди Швидші (Forever Faster).

З 1948 року Puma створює інноваційні продукти для кращих і найшвидших спортсменів у світі: від футболу до гольфу, від мотоспорту до бігу. Наші спортсмени встановлюють світові рекорди, виграють медалі, розвивають спорт. Міцний зв’язок між спортсменом і продуктом є візитною карткою Puma. Усейн Болт, Лексi Томпсон, Серхiо Агуеро, Маріо Балотеллi, Неймар та інші спортсмени –  ті, хто розвиває спорт разом з нами.

 

Puma – це одяг, взуття і аксесуари для зайняття спортом, активного відпочинку і повсякденного життя.

 

Нагадаємо, що в торгiвельному центрі Nikolsky вже підписані договори оренди з представниками групи Inditex, Argo, MD Fashion, MTI, “Сiльпо”, Multiplex, Sport Life та ін.

Nike Puma

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити