новини та події

У ТРЦ Nikolsky відкриються магазини Sandro і Maje

08.02.2021

У харківському ТРЦ Nikolsky відкриються магазини французьких брендів: Sandro, загальна площа складе 143 кв. м і Maje, площа – 120 кв.м.

Sandro – це лаконічний французький шик і “романтичний рок”. Засновниці бренду вдалося створити свій неповторний стиль, що став візитною карткою Sandro. У своїх колекціях бренд майстерно об’єднує чоловічий і жіночий стиль. Силуети Sandro елегантні та вишукані. Sandro продовжує інтенсивно розвиватися і радувати аудиторію новими, прекрасними колекціями.

Заснований в Парижі, бренд Maje відрізняється сміливим, сучасним і урбаністичним стилем. У своїх колекціях Maje зберігає ідеальний баланс між класикою й актуальними тенденціями, а виразні деталі та оригінальні принти підкреслюють унікальність бренду. Maje – один з найуспішніших брендів сегменту “доступної розкоші”, який завойовує серця все нових і нових прихильниць.

У торгiвельному центрі Nikolsky вже підписані договори оренди з представниками групи Inditex, Argo, MD Fashion, MTI, Nike, Puma, FLO, «Сiльпо», Multiplex, Sport Life та ін.

Будь в курсі подій, акцій та знижок

Вас також може зацікавити