ТРЦ NIKOLSKY один з найбільших торгово-розважальних центрів Харкова, загальною площею 105 000 кв. м., на яких представлені більше 150 магазинів.
ТРЦ NIKOLSKY - візитна картка Харкова в самому центрі міста з потужними компонентами шопінгу та дозвілля.
Це вертикальний Молл з однією галереєю, яка має прямий доступ зі станції метро Майдан Конституції на -1 поверсі.
ТРЦ NIKOLSKY зосереджений на моді, він пропонує стиль і гламур, маючи в розпорядженні кращі магазини одягу та аксесуарів.
ТРЦ NIKOLSKY розташований в центрі міста на перетині головних вулиць Сумської та Григорія Сковороди, де зосереджена велика частина роздрібної торгівлі.
У цьому місці перетинаються дві лінії метро.
Середньодобовий пасажиропотік налічує 50 000 чол. в тому числі транспорт, пішоходів і приватні автомобілі.
Існує ряд природних якорів оточуючих участок проєкта: Харківська хоральна синагога, міська рада, Харківська державна наукова бібліотека, парк Шевченка, Покровський сквер, Харківський історичний музей, а також площа Конституції.
ТРЦ NIKOLSKY чудово гармонує з ансамблем площі Конституції.
Його фасад і декоративні елементи лаконічно та делікатно вписуються в сформоване історичне оточення центральної частини Харкова.
Вулиця Григорія Сковороди, разом з вулицею Сумською - найбільші центральні вулиці міста. Це історичний Нагорний район, як його називають харків'яни, де зосереджена майже все культурне та ділове життя міста.
Джерело «Білгородська криниця» - історична пам'ятка та одна з найстаріших пам'яток міста. З цього місця виник Харків, саме тут в 1654 році з'явилися перші козацькі поселення.
Собор Святого Миколая - православний храм, побудований в 1896 році, за проектом харківського єпархіального архітектора В. Х. Немкіна, в російсько-візантійському стилі, на Миколаївській площі. Назва проекту пов'язана саме з собором Святого Миколая. Собор названий в ім'я святого Миколая Мирлікійського. Собор було знесено в 1930 році - за офіційною версією, в зв'язку з прокладанням трамвайної лінії, що повертає з площі на вулицю Григорія Сковороди. Храм знаходився на Площі Конституції.
Площа Конституції — центральна площа Харкова, що виникла разом із заснуванням міста. Майже кожен будинок на площі є архітектурною пам'яткою. На площі розташована Харківська міська рада та інші центральні міські органи влади. Площа виникла разом зі спорудженням Харківської фортеці. З XVII століття площа мала назву Ярмаркової, бо щорічно понад два сторіччя з 1659 року на ній проводився Успенський ярмарок — один з найбільших в імперії на той час.
Місто було засноване в 1654 р
будучи найбільшим центром української культури в Російській імперії.
У 1787 році
Харків приймає Магдебурзьке Право.
Протягом XIX-го століття
Харків стає освітнім центром, розвивається капіталістична система економіки, а також торгівля та промисловість.
У 1917-1934
Харків є столицею радянської України.
Після 1944
Відбудовано ряд заводів, стали до ладу нові. Побудовано нові квартали (Салтівка, Павлове Поле, Рогань, Олексіївка, Холодна Гора, Червона Баварія).
Покращав благоустрій міста: розпочато газифікацію приватних помешкань (проведено газ з Шебелинки), прокладено новий водогін з Краснопавлівки, збільшено трамвайні (тепер 33) маршрути, тролейбусні (36) і автобусні лінії (понад 50); річки змеліоровані. 1975 відкрито, метрополітен (1978 розпочато другу лінію) довжиною 18 км з 13 станціями (заплановано 3 лінії, разом 43 станції). Поширено торговельну мережу, освітні заклади та установи охорони здоров'я: відкрито кілька санаторіїв, будинків відпочинку в околицях Харкова. 1976 у Харкові діяло 70 лікарень з близько 60000 ліжок; лікарів — близько 7 000.
До теперішнього часу
Харків є єдиним містом в Україні, якому присуджено Диплом Європи. Фактично Харків - перше і єдине місто в Україні, що володіє повним комплектом нагород Ради Європи: Дипломом, Почесним Прапором, Таблицею Європи і Призом Європи.
Харків все ще залишається найбільшим містом на 50-й Земній паралелі.